Bilety onlineMuzeum dostępneDofinansowano ze środków Unii Europejskiej
Strona korzysta z ciasteczek!

„Bunt w systemie. Muzyczne przestrzenie wolności 1945–1989 ” - oprowadzania po wystawie czasowej z pomocami dotykowymi i elementami audiodeskrypcji

Najważniejsze informacje
Spotkanie inkluzywne skierowane głównie do młodzieży oraz osób dorosłych niewidomych i słabowidzących. Możliwa asysta z przystanku tramwajowego.
Udział bezpłatny- konieczna rezerwacja
Limit miejsc: 10 osób
Informacje o asyście i zapisy: Elżbieta Lang e-mail: e.lang@mhk.pl , 12 257-10-17 wew. 109/ 691-377-437. Centrum Obsługi Zwiedzających e-mail: info@mhk.pl , tel. 12 426-50-60

Zapraszamy na „Kraków naprawdę dla wszystkich” - oprowadzanie po wystawie czasowej z pomocami dotykowymi i elementami audiodeskrypcji.

Od rock’n’rolla po reggae, od bikiniarzy po punkowców, od Melomanów po T.Love Alternative i Praffdatę, od Krakowa po Wybrzeże, od półjawnych jazzowych jam sessions po hałaśliwy festiwal w Jarocinie. Muzeum Nowej Huty, oddział Muzeum Krakowa, zaprasza do podróży w czasie i przestrzeni śladem antysystemowej muzyki okresu PRL-u! Opowieść o muzyce zostanie poprowadzona wśród plakatów koncertowych, nagrań, zdjęć, zinów czy instrumentów. Poza oglądaniem i słuchaniem na zwiedzających będzie też czekała strefa tańca, a wszystkie te atrakcje zostaną zaprezentowane w otoczeniu znakomitych dzieł sztuki czołowych polskich artystów.

Osoba prowadząca: Zbigniew Semik (asysta: Elżbieta Lang)
Najważniejsze informacje
Udział bezpłatny- konieczna rezerwacja